Ženami sa nerodíme,
ženami sa

stávame

Bali na Slovensku 3.

Víkendový ženský pobyt

PREČO BALI NA SLOVENSKU?

Pár mesiacov do roka žijem na Bali, pretože sa mi páči nie len krajina, ale hlavne akí ľudia tu žijú. Prešla som si tu rôznymi terapiami a liečivými procesmi, ktoré pomáhajú ľuďom nájsť samých seba, nabrať životnú energiu, budovať si sebavedomie a liečiť svoje strachy a bloky, ktoré nás v živote brzdia a najmä nájsť svoje poslanie.

Viem, ako mne to veľmi pomohlo zmeniť a prehodnotiť svoj život a pochopiť, akým smerom sa chcem uberať.

Termín a miesto

6. - 8. september 2024

PRAMEŇ ŽIVOTA V CINOBANI

Pobyt bude v úzkom kruhu žien v nádhernom prostredí uprostred lesa, ktorý je autentický a pripomínajúci život na Bali, a to na „Prameni Života v Cinobani“.

Pre tie, ktoré pobyt na Bali je momentálne z nejakých dôvodov nemožný, som chcela aspoň kúsok z tejto úžasnej krajiny priniesť ženám aj tu na Slovensku.

Či prenesením sa na tiché liečivé opustené miesto uprostred lesa, kde budeme prepojené s prírodou, pozorovať nádherné hviezdy bez svetelného smogu, tráviť čas v drevenej jurte, spať v autentických priestoroch, vychutnávať si úžasné a zdravé vegánske papanie, užívať si ten čarovný pokoj v prírode,tiež meditácie, tanec a chakradance, jogu, sound healing, ženské kruhy, maľovanie mandala art a mnoho ďalšieho…

Verím, že pobyt bude pre Vás veľmi prínosný, pretože sama viem, akú to má silu zažívať takéto chvíle v ženskom kruhu, kde sa cítime bezpečne, sme rovnako naladené, môžeme zdieľať svoje či už problémy, ale aj radosti, životné plány a nechať sa inšpirovať ostatnými.

Naša skvelá kuchárka nám pripraví

Vegan

Bali ma naučilo, ako sa správne stravovať a vďaka tomu mať viac energie a pozitívnejšiu náladu.
Veľa reštauráciíí na Bali je vegánskych, pretože obživa je neoddelitelná súčasť psychického aj fyzického nastavenia.

A preto by som vám chcela dopriať víkend plný dobrej výživy:

 • Piatok: večera
 • Sobota: raňajky + obed + večera
 • Nedeľa: raňajky + obed

Program obsahuje

Ženský tanec

CHAKRADANCE

Počas celého víkendu budeme prechádzať tanečnými technikami chakradance. Zameriame pozornosť na jednotlivé čakry pomocou hudby, meditácií, tanca a tvoreniu mandala art pre jednotlive čakry

TANEČNÝ RITUÁL PRI OHNI

Vypustíme naše emócie vďaka tancu, hudbe a spevu pri rituáli s ohňom, spálime naše ťarchy, ktoré nás v živote ťažia a odbremeníme sa od našej minulosti.

INTUITÍVNY TANEC

Necháme svoje telo sa unášať podľa jeho potrieb na jednotlivé hudobné štýly, cez jemné melódie až po gradovanie silných dynamických tónov. Budeme sledovať naše emócie počas tanca a uvedomenia, ktoré nám budú prichádzať. Odpovede, ktoré nám počas tanca môžu prísť, bývajú častokrát ako dôležité odpovede na naše životné otázky.

Meditácie

Ukľudňujúce meditácie na stíšenie mysle, zharmonizovanie čakier, na odpustenie a uvedomenie si svojej sebahodnoty a sebalásky.

Tvoj parfém

Vyrobíš si sama vlastný parfém z esenciálnych olejov, ktorý bude vyjadrovať tvoju osobnosť.

Sound healing

Večerný zvukový kúpeľ tibetskými a krištáľovými misami a inými zvukovými frekvenciami, ktoré pôsobia hlavne na náš nervový systém, vnútorný pokoj a odbúranie stresu.

Maľovanie obrazu

Namaľuješ si svoju mandalu na menšie plátno, podľa tvojich pocitov, ktorá ti bude pripomínať tento nádherný víkend a zdobiť tvoj domov.

Joga - začiatočníci

Ranná joga na terase a čerstvom vzduchu.

Zostava cvikov pre natiahnutie celého tela v prítomnosti príjemnej hudby a ranného dýchania. Cvičenie zameraná na prepojenie mysle s telom. Cieľom je dosiahnuť meditáciu v pohybe.

Dýchanie

Vďaka dýchacím technikám amerického uznávaného mentora sa naučíme dychové techniky na čistenie blokád svojich energetických centier - čakier. Dych je skvelý nástroj, ktorým vieme vypúšťať naše dlhoročné potláčané zablokované emócie a uvoľniť to, čo nás ťaží.

Kakao ceremónia

Večerná kakao ceremónia, kde uvoľníme svoje emócie a uvedomíme si svoj životný zámer. Táto ceremónia je spojená s intuitívnym tancom,spoločne si aj zaspievame a samozrejme budeme popíjať energetické kakao z Peru. Nebude chýbať ani večerné zdieľanie v ženskom kruhu.

Zmyselná žena

Vychutnáme si krásnu prechádzku v tichej prírode a na rozsiahlej lúke pri stromoch si každá v krásnych šatách, upravené, urobíme nezabudnuteľné fotky. Fotky vyjadrujúce tvoju ženskosť, krásu a zmyselnosť spojenú s prírodou.

Ako sa vám páčilo

Každý pobyt sa snažím robiť tak, aby sa líšíl od predošlého, a aby sme zakaždým mohli zažiť niečo nové:

 1. Prvý pobyt bol zameraný na terapiu hlasom a tancom.
 2. Druhý pobyt sa niesol v duchu numerológie a tanca.
 3. Tretí pobyt bude špecifický, lebo bude zameraný na techniky harmonizovania čakier vďaka chakradance,
  dýchacím technikám a mandala art. Okrem ďalšich skvelých aktivít, na ktoré sa môžete tešiť rovnako. 

Veľkou súčasťou každého pobytu je tanec a jeho rôzne techniky spojené s hudbou.

Chcem byť toho súčasťou

Pobyt, konkrétne Bali na Slovensku, sa koná raz do roka, preto ak cítiš, že by to bolo niečo pre teba, pridaj sa k nám.

Okrem skvelého programu a uvedomení, ktoré počas víkendu nadobudneš, spoznáš podobne naladené ženy s krásnymi životnými príbehmi, vyživíš svoje telo aj dušu, dopraješ si relax v nádhernej prírode, odnesieš si svoje ručne vyrobené darčeky, ktoré ti budú pripomínať tento pobyt a taktiež získaš odomňa originálny darček priamo z Bali.

Cena pobytu je 270€

Zahŕňa:

 • plnú vegetariánsku/vegánsku penziu
 • podklady na kreatívnu tvorbu
 • 2x nocľah a prenájom jurty
 • techniky a celkový program s dvomi lektorkami
 • darček priamo z Bali